Marketing Manager - promocja i zarządzanie wizerunkiem IAI oraz markami produktowymi

Jeżeli jesteś kreatywny, uwielbiasz nowoczesny marketing i szukasz nowych wyzwań w branży e-commerce, stanowisko Marketing Manager'a będzie dla Ciebie wprost wymarzone.

Podstawowym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie inicjowanie działań zmierzających do promocji marki IAI oraz marek produktowych, zarówno na rynku polskim, jak i globalnie.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Tworzenie i adaptowanie treści czyli tzw. Content Marketing (raporty, e-booki, poradniki, inspiracje) do różnych kanałów komunikacji, także w zakresie redystrybucji contentu
  • Dbałość o spójność przekazu na stronie internetowej oraz we wszelkich publikowanych materiałach
  • Działania PR (kontakt z mediami i otoczeniem)
  • Prowadzenie kampanii reklamowych, w tym wprowadzanie na rynek nowych usług i produktów
  • Prowadzenie komunikacji dla marek na Facebook, YouTube, LinkedIn
  • Research, wykonywanie badań rynkowych, analiza statystyk, poszukiwanie nowych rozwiązań i światowych trendów
  • Współuczestnictwo w promocyjnych wydarzeniach branżowych w kraju i za granicą
  • Wsparcie Zarządu w tematach dotyczących komunikacji z Klientami

Czego oczekujemy?

  • Łatwości w pisaniu tekstów i tworzeniu spójnych, logicznych i trafnych tekstów
  • Mile widziane będą podstawowe umiejętności graficzne i podstawy HTML (potrzebne do samodzielnego przygotowywania sobie schematów lub drobnych zmian na stronie)
  • Obycie w reklamie internetowej Facebook i Google AdWords, zasad mailingu, SEO, najlepiej podparte doświadczeniem w prowadzeniu kampanii w różnych modelach
  • Mile widziana znajomość branży e-commerce
  • Zdolność szybkiego uczenia się i adaptowania do nowych zadań i zagadnień

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie bazowe na start
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony, umowy studenckie lub rozliczenia na fakturę (za godziny) z możliwością zmieniania w dowolnym momencie
  • Płatność za godziny, w tym godziny nadliczbowe - jeżeli pracujesz więcej niż 8h, otrzymujesz wynagrodzenie i za ten czas
  • Możliwość elastycznych godzin pracy
  • Możliwość szybkiego awansu
  • Dodatki motywacyjne, premie i benefity
  • Najlepszy sprzęt i biuro (w Piastów Office Center - najnowocześniejszym biurowcu w Szczecinie)
  • Pełne prywatne ubezpieczenie medyczne Medicover
  • Czas na rozwój własny i dostęp do wiedzy innych specjalistów w IAI i firmach partnerskich
  • Praca w dynamicznym, innowacyjnym zespole z ciekawymi międzynarodowymi partnerami i klientami
  • Młody i bardzo kompetentny zespół, brak formalnej atmosfery mimo statusu spółki giełdowej.
  • więcej informacji również na stronie Dlaczego warto pracować w IAI?

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie jest przyznawane na podstawie dotychczasowego doświadczenia. Podane wynagrodzenia są dla minimalnej liczby godzin w miesiącu. Początkowe wynagrodzenie na miesiąc dla Junior 6487zł + VAT (umowa o pracę: 4391zł brutto), Regular 7133zł + VAT (umowa o pracę: 4937zł brutto). Studenci do 26 roku życia mogą pracować na umowę zlecenie, otrzymując kwotę brutto jak dla umowy o pracę + 15%, nie płacąc ZUSu. Dla osób z bardzo dużym doświadczeniem i kwalifikacjami przewidzieliśmy wyższe wynagrodzenia. W przypadku samozatrudnienia można mieć 20/26 dni wolnego, z czego 10 jest dodatkowo w pełni płatne.

Dodatkowo po pół roku pracy każdy pracownik otrzymuje pełną opiekę medyczną Medicover. Po roku pracy dodatkowo otrzymuje dodatek stażowy i pełną opiekę medyczną Medicover dla dzieci i rodziny. Więcej informacji na stronie Co oferuje IAI i dlaczego warto dla nas pracować?.